Раніше складно було уявити, що стіл може опинитися серед спорядження туриста, проте сучасні конструкції та матеріали дали змогу зробити стіл Uquip Liberty настільки легким, наскільки компактним. Стіл швидко розкладається й за лічені секунди готовий до використання. Рибалки також гідно оцінять цей столик, оскільки на ньому зручно розмістити необхідні снасті, і вони будуть під рукою. На відміну від бюджетних варіантів, для виробництва столу Uquip Liberty використовуватимуться особливо міцний сплав алюмінію ALU7001-T6, який дав змогу збільшити несну здатність до 30 кг і позбутися побоювань вивести стіл із ладу надмірним навантаженням. Технічні характеристики: Тип: Тип: стіл Максимальне навантаження, кг: 30 Матеріал каркаса: алюміній ALU7001-T6 Матеріал конструкції: Polyester 600D, PFC-Free — екологічна тканина з поліестеру з товщиною нитки 600D, Тканина зносостійка та стійка до УФ-випромінювання/алюміній Висота стільниці, см: 41 Розміри стільниці, см: 55х42 Розміри в складеному вигляді, см: 58х7х7х7 Призначення: для походів, кемпінгу, відпочинку на природі, риболовлі Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 30 кг Для виробництва каркаса використаний сплав ALU 7001-T6 (Al-Zn-Mg-Cu), що перевершує за міцністю загальновідомий авіаційний алюміній ALU 6061-Т6, а за міцністю на одиницю ваги перевершує сталь і сплави титану. Основа стільниці зроблена з алюмінію й обтягнута поліестеровою тканиною Тасьма з текстильною застібкою Velcro для фіксації столу в складеному вигляді PFC-Free — тканина не містить шкідливих для організму перфторованих і поліфторованих хімічних сполук Чохол виготовлений на 50% з поліестеру з переплетенням Ripstop і на 50% із сітки, що дає змогу бути йому одночасно міцним, легким і швидко відводити вологу, якщо стілець був складений у чохол вологим. Комплектація: Стільниця — 1 шт.; Каркас — 1 шт.; Чохол — 1 шт Інструкція — 1 шт.; Габарити та вага: Розміри без паковання, мм: 520х420х410 Розміри в пакованні, мм: 580х70х70 Вага без паковання, кг: 0.96 Вага в упаковці, кг: 1.02 Виробник: Uquip (Німеччина) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Uquip |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.96 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.02 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 41 см |
| Габарити паковання | 580х70х70 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стільниця — 1 шт.; Каркас — 1 шт.; Чохол — 1 шт Інструкція — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюминий|Полиэстер |
| Призначення | Для трекінгу Kempingi | Рибне ловіння | туразм |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 550х420х410 мм |
| Розміри стільниці | 55x42 см |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 2286.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 286 ₴



