Алюмінієвий стіл Bo-Camp 100x70 cm — надзвичайно тонкий у складеному вигляді стіл для повноцінного розміщення шести персон. Водночас ніжки столу регулюються за двома рівнями висоти (36/70 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. З додаткових зручностей треба зазначити, що стіл обладнаний знімною сіткою, яка розташовується під стільницею. Технічні характеристики: Тип: Тип: стіл Максимальне навантаження, кг: 25 Матеріал каркаса: алюміній Матеріал конструкції: МДФ Висота стільниці, см: 36/70 Розміри стільниці, см: 100х70 Розміри в складеному вигляді, см: 100х70х4 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Набірна конструкція ніжок дає змогу вибирати висоту столу в діапазоні: 36/70 см Регулювальні гвинти в основі ніжок дадуть змогу відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівної поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 20 кг Зручна знімна сітка під стільницею дасть змогу зберігати продукти в тіні або тимчасово прибрати зі столу зайве За столом можуть комфортно розміститися 6 персон Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою крайкою Максимально тонкий у складеному вигляді збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу в зібраному вигляді Комплектація: Стіл — 1 шт; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; Габарити та вага: Розміри без паковання, мм: 1000х700х700 Розміри в пакованні, мм: 1010х720х40 Вага без паковання, кг: 4.90 Вага в пакованні, кг: 5.80 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.90 |
| Вага в пакованні, кг. | 5.80 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити паковання | 1010х720х40 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 1000х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 100х70 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 4872.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 872 ₴








