Термостійка та водостійка стільниця дає змогу використовувати цей стіл за призначенням, не турбуючись про те, що його поверхня буде пошкоджена гарячим або мокрим посудом. Стіл має дві можливі висоти встановлення, а також мікрорегулювання кожної ніжки для того, щоб виставити стільницю горизонтально на нерівній місцевості. Bo-Camp Premium 56x34 cm у складеному вигляді є найбільш плоскою моделлю виробника, що робить його зручним під час зберігання. Для зручності транспортування передбачено пластикову ручку. Розкладний стіл Bo-Camp Premium 56x34 cm — компактний приставний столик для низької посадки, який буде зручний у наметі, на пляжі або в кемпінгу, як допоміжний для розміщення келихів і закусок. Технічні характеристики: Тип: Тип: стіл Максимальне навантаження, кг: 25 Матеріал каркаса: алюміній Матеріал конструкції: алюміній/ термостійкий композит Висота стільниці, см: 24/45 Розміри стільниці, см: 56х34 Розміри в складеному вигляді, см: 56х34х3.5 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного дому Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Термостійка та водостійка композитна стільниця Суцільна стільниця має ідеально рівну плоску поверхню, завдяки чому посуд, поставлений у будь-якому місці стільниці, стоїть максимально стійка Набірна конструкція ніжок дає змогу вибирати висоту столу 24 см або 45 см. Регулювальні гвинти в основі ніжок дадуть змогу відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг За столом можуть комфортно розміститися дві людини Стіл максимально плоский у складеному вигляді збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу в зібраному вигляді Комплектація: Стіл — 1 шт; Ніжки — 4 шт.; Габарити та вага: Розміри без паковання, мм: 560х340х450 Розміри в пакованні, мм: 570х360х40 Вага без паковання, кг: 1.90 Вага в упаковці, кг: 2.40 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.90 |
| Вага в пакованні, кг. | 2.40 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 24/45 см |
| Габарити паковання | 56х34х3.5 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки — 4 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 560х340х450 мм |
| Розміри стільниці | 56х34 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 2436.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436 ₴









