Маючи в загальному стандартну висоту та ширину, ця модель вирізняється подовженою стільницею. А головне Bo-Camp Premium 120x60 cm Grey з колекції Industrial має термо- і вологостійку стільницю та стане незамінним супутником вашого відпочинку в саду, на дачі або на природі. Розмір стільниці дає змогу комфортно розмістити за ним від 6 до 8 осіб, а сітка під стільницею допоможе не завантажувати поверхню речами.Корпус столу, виготовлений з алюмінію, легко складається, а розбірні телескопічні ніжки стола регулюються в двох рівнях (36/70 см). Ніжки можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Bo-Camp Premium 120x60 можна дуже компактно зберігати та переносити у формі кейса, завдяки складаній стільниці та ручці.В транспортному положенні стіл зафіксований двома замками, що запобігають мимовільному розкриванню. Технічні характеристики: Тип: Тип: стіл Максимальне навантаження, кг: 20 Матеріал каркаса: алюміній/ термостійкий композит Матеріал конструкції: алюміній Висота стільниці, см: 36/70 Розміри стільниці, см: 120х60 Розміри в складеному вигляді, см: 120х60х7.5 Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного дому Колір: Grey (сірий) Особливості конструкції: Розбірні телескопічні ніжки з двома фіксованими положеннями дають змогу вибирати висоту столу в діапазоні 36/70 см; Регулювальні гвинти в основі ніжок дадуть змогу відрегулювати та встановити стіл горизонтально на нерівній поверхні; Пара додаткових перемичок для збільшення жорсткості конструкції; Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 20 кг; Зручна знімна сітка під стільницею дасть змогу зберігати продукти в тіні або тимчасово прибрати зі столу зайве; За столом можуть комфортно розміститися від 6 до 8 осіб; Термо- і вологостійка стільниця; Дві засувки, фіксують стіл у розкладеному положенні, і чотири засувки фіксують стіл у складеному положенні; Збоку стільниці є пластикова ручка для транспортування столу в зібраному вигляді; Комплектація: Стіл — 1 шт; Ніжки секційні — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; Габарити та вага: Розміри без паковання, мм: 1200х600х700 Розміри в пакованні, мм: 640х630х80 Вага без паковання, кг: 5.50 Вага в упаковці, кг: 6.50 Виробник: Bo-Camp (Нідерланди) Термін гарантії: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.50 |
| Вага в пакованні, кг. | 5.50 |
| Тип | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити паковання | 640х630х80 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Стіл — 1 шт.; Ніжки секційні — 4 шт.; Сітка — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Призначення | Кемпінгові <unk> Сад город |
| Наявність | в наявності |
| Розміри | 1200 х 600 х 700 мм |
| Розміри стільниці | 120х60 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 5688.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 688 ₴










